Güncel Kampanyalar

ÜRETİM VİDEOLARI

Sveza Plywood - Kontrplak

Sveza Kontrplak

Rus menşeli plywoodlar içerisinde bilinirliği ve ürün kalitesi ile piyasada iyi bir yere sahiptir. Ürün üzerinde SVEZA orijinal logosu bulunmaktadır.SVEZA kontrplak, mükemmel dayanıklılık ve neme karşı dayanıklılık özelliklerine sahip, yüksek kaliteli yapı malzemesidir. İç mekan kontrplak ile çalışmak kolaydır, bitiş malzemeleri ile mükemmel bir şekilde gider. Suya ve neme karşı oldukça dayanıklıdır. Filmsiz kontrplak malzeme, iç ve dış mekan kullanımında özellikle mobilya dekorasyon sahası için idealdir.

Sveza DECK 350 PLYWOOD kenarları özel su geçirmez akrilik boya ile özel olarak boyanmış olup, normal kenar yalıtımlara göre neme karşı % 60 daha fazla koruma sağlar.

SVEZA Deсk 350 kalıp kontrplak bir işaretleme ızgara * ile döşeme kalıp için özel kontrplak olduğunu. Izgara deseni 25 mm bir boşluk vardır. Bu işaretleme kontrplakta kesmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, ızgara takviye çubukları yerleştirmek için bir şablon görevi görür. SVEZA Deсk 350 kontrplak kenarları özel su geçirmez akrilik boya ile kaplanmıştır. Buda neme karşı% 60 daha fazla koruma sağlar. Sveza% 100 huş ağacından yapılmış kontrplaktır. SVEZA Deсk 350 kontrplak yüzeyi pürüzsüz ve Almanya da (Taber aşınma testinde 350 döngüleri) yapılan aşınmaya dayanıklı film ile kaplı olduğu için yüksek beton basınçlarına direnci vardır. 

Avantajları

• Film üzerindeki işaretlemelerden dolayı ızgara işlemlerinden de kolaylık ve hızlı çalışma 
• Neme karşı% 60 daha fazla ** koruma 
• Filmin Yüksek aşınma direnci (Taber testi 350 devir) 
• Beton basınç dayanımı 
• Sıcaklık değişimlerine dayanıklılık: -40 ila +50 °C

Sveza Pdf - Online Sipariş